Angličtina pro děti: Jak vybrat tu správnou jazykovou školu v Praze?

Mohlo by se zdát, že v hlavním městě bude tisíc a jedna možnost jazykových kurzů pro děti. Překvapivě, opak je pravdou. Tedy alespoň pokud máte zájem své dítě poslat do specializované jazykové školy, která má potřebné know-how pro práci s dětmi a nezbytné vybavení, díky kterému bude děti výuka opravdu bavit. V takovém případě máte na výběr z několika málo škol.

A podle čeho byste se měli rozhodovat, hledáte-li angličtinu pro děti v Praze? Určitě vás jako jeden z prvních faktorů napadne cena. Nikdy byste se však neměli řídit pouze podle ní. Zadáte-li si do internetového vyhledávače klíčové slovo angličtina pro děti v Praze, vyjede vám několik hlavních odkazů na několik škol. Jak poznat, kterou z nich vybrat?

To, jak bude kurz úspěšný a jak se na něm bude dítěti líbit, záleží na mnoha faktorech. Zcela rozhodující je zajisté lektor a to, jestli si s konkrétním dítětem sedne či nikoli. Dále má vliv metodologie, které se daná jazyková škola drží. Zásadní je také přístup vedení a ochota jazykové školy vyhovět individuálním požadavkům klientů. V případě dětí totiž mnohem častěji, než u dospělých dochází k absencím z různého důvodu. A je záhodno v zájmu udržení úrovně dětí, tuto absenci nějakým způsobem kompenzovat. Jazyková škola, která pořádá kurzy angličtiny pro děti, by si toho měla být vědoma a konzultovat s rodiči náhrady případných zameškaných lekcí.

Kvalitní školu také zpravidla poznáte dle toho, že je pevně ukotvena na trhu, spolupracuje s velkými a renomovanými partnery (například v oblasti pořádání jazykových zkoušek) a je členem některé z asociací jazykových škol. Napovědět mohou samozřejmě také reference od současných či bývalých klientů.

PR článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek