Bezlepková a dietní strava i pro vás

Bezlepkova dietaSociální služby Praha 9, z. ú., provozují tři stravovací zařízení – kuchyně v domově seniorů v Novovysočanské, v pečovatelské službě v Hejnické a dětských skupinách v Českolipské ulici.

„Ve vývařovnách připravujeme různé druhy diet podle potřeb klientů, na správný technologický postup při výrobě přitom dohlíží nutriční terapeutka,“ říká ředitelka Sociálních služeb Praha 9 Michaela Žáčková a pokračuje: „Loni začal stravovací provoz Hejnická nabízet i pro veřejnost rozvoz speciálních diet, zatím pro zájemce na Proseku. Jedná se o diety bezlepkové a bezlaktozové, o které je velký zájem.“

Přihlásit se k odběru diety můžete i vy
V současné době pracovníci Sociálních služeb Praha 9 rozváží dietní stravu zájemcům ze sídliště Prosek a do základních a mateřských škol na Proseku. Pokud byste i vy měli o dietní jídlo zájem, můžete si ho vyzvedávat v jídelně v Hejnické, popř. si domluvit vyzvednutí v cílových základních či mateřských školách.

Jídelníček a cena
Jídelníčky najdete na webu www.ssspraha9.cz v sekci pečovatelská služba. Dětská porce speciální diety přijde na 52 Kč, porce pro dospělého na 73 Kč. Pokud si jídlo vyzvednete v jídelně v Hejnické 538, Praha 9, neplatíte za dovoz. V opačném případě přijde doprava na 30 Kč. Objednávky přijímá p. Davídková, e-mail: davidkova@ssspraha9.cz nebo na tel.: 286 019 662.
mk

Ilustrační foto: Sociální služby Praha 9

Jeden komentář u “Bezlepková a dietní strava i pro vás

  1. Dobrý den,
    Rád bych se zeptal jestli děláte i speciální dietní jídla. Ptám se kvůli dědovi, který má nádor v tlustém střevě a bude potřebovat na to speciální dietu.

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne
    David Švábik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek