Bydlení na Praze 9 je ideální volbou!

novostavba-park-hloubetinMěstský obvod Praha 9 se nachází na severovýchodě metropole. Jeho součástí jsou téměř celá katastrální území Prosek, Hrdlořezy, Vysočany a Střížkov. Dále je městský obvod tvořen oblíbenými lokalitami Hloubětín, Libeň, Čakovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Hostavice, Kbely, Kyje, Letňany, Vinoř a Malešice.

Praha 9 je atraktivní pražskou částí, která nabízí nejen veškerý komfort pro plnohodnotný život, ale také moderní bydlení. Vybírat lze ze zcela nových bytových jednotek i ze zrekonstruovaných rezidencí. Především Vysočany jsou typické zástavbou činžovních domů. Ty nyní prochází rozsáhlou modernizací, která přináší nové byty na Praze 9.

novostavba-prosek-parkKromě starších cihlových domů se v městské části nachází také řada novostaveb. A ač nové bytové domy na první pohled nedýchají historií a nejsou charakteristické svou nezaměnitelnou atmosférou, své kouzlo taktéž nezapřou. Součástí téměř každé novostavby na Praha 9 je krásné okolí v podobě odpočinkových zón, dětských hřišť, zeleně a dostatku parkovacích míst.

Městský obvod Praha 9 se pyšní výborným situováním. I přes perfektní dopravní dostupnost, řadu pracovních příležitostí a výbornou občanskou vybavenost, nabízí také mnoho míst, kam vyrazit do přírody. Řada parků, lesů, rybníků a hájů vybízí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku na čerstvém vzduchu. Mezi nejoblíbenější místa patří Počernický rybník se zámeckým parkem, Xaverovský háj, Nové Dvory, Štamberk, Vinořský park, Ctěnický háj či Lesopark Kbely.

rodinne-domy-vinorPražskou částí prochází dálnice D10, D11, Pražský okruh, metra linky C a B a železniční tratě. Bezproblémovou dopravu do centra metropole nebo dalších městských lokalit také zajišťují autobusové a tramvajové spoje.

Na Praze 9 nechybí veškeré potřebné veřejné služby, zábavní a nákupní centra, vyhlášené restaurace, bary a kavárny a samozřejmostí jsou i sportovní centra. Není divu, že poptávka po bydlení v městském obvodu roste. Novostavby jsou tak žádané nejen k bydlení, ale často jsou vyhledávané také pro pronájem bytu na Praze 9.

PR článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek