Bytový park Prosek – Moderní bydlení patnáct minut od centra

Finep - Prosek E12Hledáte moderní, komfortní bydlení v příjemné lokalitě? Prosek se díky dobré dostupnosti do centra města řadí mezi vyhledávaná místa k bydlení.
Bytový park Prosek od společnosti FINEP se nachází v blízkosti ulice Lovosická. Třetí etapu výstavby představují dva bytové domy Eben a Habr. Tento atraktivní projekt nabízí byty o velikostech 1+kk (od 37 m2) až 4+kk (do 120 m2). Všechny byty mají k dispozici balkon, terasu nebo předzahrádku. V suterénu obou domů jsou plánována garážová stání. Lokalita je dobře dostupná do centra Prahy – vstup do stanice metra Střížkov se nachází necelých pět minut od projektu. Dokončení výstavby je plánováno na jaro 2013, prodej Bytového parku Prosek byl však již zahájen. Cena bytu začíná na 42 900 Kč za m2.

Mezi jednotlivými vnitrobloky domů vyrostou zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, tak vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci. V těsném sousedství Bytového parku Prosek je poliklinika, škola a školka. Nedaleko se nachází pošta a bankomat. Do obchodního centra Letňany se dostanete autem či autobusem během několika minut.

Milovníci sportu najdou v blízkém okolí hřiště na tenis, squash, fotbal, dráhu pro in-line brusle nebo bobovou dráhu s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou. Ideální místem k odpočinku a procházkám je Park přátelství.

Více informací na www.finep.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek