Další „Farmářské trhy“ na devítce začínají 2. dubna

Farmářské trhyDosavadní poznatky z nedávné obnovy těchto trhů v několika částech Prahy jednoznačně potvrdily prospěšnost jejich pořádání. S vědomím, že zájem spotřebitelů o nabídku čerstvých produktů je trvalý a současně jsou podporováni čeští pěstitelé a chovatelé, schválila také Rada naší MČ spolupořadatelství vlastních devítkových Farmářských trhů“, informoval zástupce starosty Mgr. Adam Vážanský.
Konkrétně budou na prostranství parkoviště u polikliniky Prosek a to vždy v sobotním termínu, kdy tato plocha není využívána klienty místního zdravotnického zařízení.  Vhodně by měly doplnit a rozšířit nabídku obdobných trhů ve Vysočanech, připravovaných obchodními centry Fénix a Harfa.

Devátá Městská část v uzavřené smlouvě s pořadatelem na zkušební období od 1. 4. do 31. 12. 2011, jejíž součástí je rovněž podrobný Provozní řád Farmářských trhů Prahy 9, jednoznačně vymezila sortiment prodávaného zboží tak, aby plně odpovídalo charakteru těchto kdysi oblíbených trhů a sledovanému záměru poskytnout veřejnosti požadované čerstvé výrobky domácí provenience, případně doplňky, související s udržováním lidových tradic.

Zájemci o prodej mohou kontaktovat pořadatele na e-mailové adrese agentura.mag@centrum.cz nebo na telefonním čísle 739 561 723, pí Cardová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek