Den dětí 2012

den dětí 2012Městská část Praha 9 pořádá každoročně ve vysočanském Parku Podviní oslavu Dne dětí. Hned na začátku, ve 14. 00 hodin, můžete vidět a zažít opravdu originální a netradiční zábavu s novou Šou Divadla Mazec. Interaktivní Blue GIGI je plná písniček a soutěží, prostě představení, které slibuje, že bude „fakt mazec.“

Šou je Šou…to znamená, že uvidíte a hlavně zažijete originální a netradiční pojetí zábavy, kde budeme tančit, soutěžit a koukat údivem, co se všechno může stát, když dorazí třeba Inženýrka „Šýlená“ se svými vynálezy a šílenými zlepšováky…

V 16. 00 hodin se změní žánr a společně přivítáme Malé Vinohradské divadlo s půvabnou inscenací Beruščina detektivní kancelář. O hodinu později si většina z přítomných určitě nenechá ujít ani populární MAJDU ze školky.

Na letošním Dni dětí, který bude probíhat až do 18. 00 hodin, však nebude chybět ani mobilní dopravní hřiště Městské policie Praha, ani hasiči s ukázkami techniky hasičského vozu, dále Lanové centrum Proud, Pražské mažoretky z TJ Sokol Vysočany. 

Celé odpoledne zajišťuje soutěže Dům dětí a mládeže Prosek – např. chůdy, labyrint, puzzle

Můžete vyhrát nejen drobné ceny, ale i zmrzlinu nebo lístek na Bobovou dráhu Prosek.

Skákací hrad zdarma!

A protože se usilovně kamarádíme s pěkným počasím, věříme, že celé odpoledne, pojímané jako dárek k svátku našich dětí, bude provázet rozesmáté sluníčko. Ale i kdyby nás přesto všechno přišly „osvěžit“ kapky májového deštíku, náladu nám určitě nepokazí.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 31.5. ve vysočanském Parku Podviní, začínáme ve 14. 00 hodin. Vstup volný.

Převzato z Prahy9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek