Dětská pohotovost na Proseku jen o víkendech

pohotovost Od 1. ledna 2010 bude dětská pohotovost v Poliklinice Prosek, poskytovat služby pro děti a dorost jen o víkendech. Provoz bude od 19 hodin v pátek do 6 hodin v pondělí a o svátcích.

Zástupci městské části uvádějí, že dětská pohotovost nebyla ve všedních dnech téměř využita. Jak uvádí oficiální magazín městské části Praha 9 „Devítka“, provoz pohotovosti přijde ročně naší městskou část na milion korun.

Dětskou pohotovost tak zajišťuje na Praze 9 non-stop FN Bulovka.

9 komentářů u „Dětská pohotovost na Proseku jen o víkendech

 1. Obnovte pohotovost na Proseku,lékaři i sestřičky tam byli vždy příjemí a myslím si ,že na tak velké sídliště je třeba, milion korun snad není tak moc, vyhazuje se za hlouposti a na důležitých věcech se šetří, kdopak to zrušil? To byla hlavička.

 2. Obnovte pohotovost na Proseku,lékaři i sestřičky tam byli vždy příjemí a myslím si ,že na tak velké sídliště je třeba, milion korun snad není tak moc, vyhazuje se za hlouposti a na důležitých věcech se šetří, kdopak to zrušil? To byla hlavička.

 3. Dobrý den, je mi líto, že dětská pohotovost na Proseku skončila. Mám dvě děti. S tím jedním jsme byli na pohotovosti Prosek několikrát a vždy nám velice rychle a dobře pomohli. S druhým děckem jsme ji zatím nevyužili, což je pro mě snad lepší, ale v druhém případě bych byla vděčná komukoliv, kdo by mohl zařídit to, že by začala pohotovost znovu pracovat. Jak se říká: čert nikdy nespí! A určitě by se v naprosto urgentních případech ušetřilo za výjezd RZS kdyby to bylo pro nás nevyhnutelné.

 4. Dobrý den, je mi líto, že dětská pohotovost na Proseku skončila. Mám dvě děti. S tím jedním jsme byli na pohotovosti Prosek několikrát a vždy nám velice rychle a dobře pomohli. S druhým děckem jsme ji zatím nevyužili, což je pro mě snad lepší, ale v druhém případě bych byla vděčná komukoliv, kdo by mohl zařídit to, že by začala pohotovost znovu pracovat. Jak se říká: čert nikdy nespí! A určitě by se v naprosto urgentních případech ušetřilo za výjezd RZS kdyby to bylo pro nás nevyhnutelné.

 5. Dobrý den,tento měsíc jsem musela se synem na pohotovost.Jeli jsme nejprve na Bulovku, ale tam jsme to vzdali, bylo to cca na 2-3hodiny čekání.Zkusili jsme tedy Prosek, kde jsme čekali jen 5minut.Plánované omezení dětské pohotovosti na Proseku je špatné rozhodnutí.Myslím, že by to chtělo vyřešit lepší informovaností rodičů o existenci pohotovosti na Proseku, sama jsem se na pohotovost na Bulovce vrátila, abych těm, co tam čekají s nemocnými dětmi dvě hodiny oznámila, že můžou jít i na Prosek. Nevěděli o tom.
  Kateřina Sládková

 6. Dobrý den,tento měsíc jsem musela se synem na pohotovost.Jeli jsme nejprve na Bulovku, ale tam jsme to vzdali, bylo to cca na 2-3hodiny čekání.Zkusili jsme tedy Prosek, kde jsme čekali jen 5minut.Plánované omezení dětské pohotovosti na Proseku je špatné rozhodnutí.Myslím, že by to chtělo vyřešit lepší informovaností rodičů o existenci pohotovosti na Proseku, sama jsem se na pohotovost na Bulovce vrátila, abych těm, co tam čekají s nemocnými dětmi dvě hodiny oznámila, že můžou jít i na Prosek. Nevěděli o tom.
  Kateřina Sládková

 7. Dobrý den, mám 15 měsíční dcerku a pohotovost jsme zatí musely navštívit jen jednou, ale se službama dětské pohotovost na Proseku jsem byla plně spokojená a je mi líto, že provoz bude velmi omezen. Na Bulovku to máme dál a nemocnice bývají neosobní. Děkuji a s pozdravem Vacková Hana

 8. Dobrý den, mám 15 měsíční dcerku a pohotovost jsme zatí musely navštívit jen jednou, ale se službama dětské pohotovost na Proseku jsem byla plně spokojená a je mi líto, že provoz bude velmi omezen. Na Bulovku to máme dál a nemocnice bývají neosobní. Děkuji a s pozdravem Vacková Hana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek