Koupě nového bytu na Praze 9 nabízí široké možnosti

Prosek dnes patří k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám v Praze. Vše začalo v roce 2009, kdy Finep začal budovat první etapu projektu PROSEK PARK. Po 7 letech přichází Finep již s desátou etapou výstavby a nabízí nejenom nové byty, ale i řadu zajímavých komerčních prostor k pronájmu. Čas ukázal, že PROSEK PARK je ideálním místem, jak pro rodinný život, tak i pro podnikání.

Investice do bytu na Proseku se vždy vyplatí
Projekt PROSEK PARK v desáté etapě tvoří dva rezidenční domy, které nabízejí 177 nových bytů. Najdete zde jak malé úsporné byty s dispozicí 1+kk o velikosti 29 m², menší a středně velké byty 2+kk či 3+kk, ale také prostorné byty 4+kk o rozloze až 119 m². Všechny byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru a garážemi pod domem.

K výhodám bydlení na Proseku patří veškeré občanská vybavenost a fakt, že přímo ve vašem domě najdete komerční prostory, které nabízejí řadu služeb. Projekt Prosek Park má také vynikající dostupnost MHD, na autobus dojdete pěšky během minuty, metro je vzdálené cca 3 minuty.

Byty v rámci Projektu Harfa Park jsou již vyprodány
Ano je to tak. Podle posledních zpráv jsou již všechny byty na Harfě rozprodány. Že i vy jste uvažovali o bydlení na Harfě? Není proč zoufat. Pro velký zájem koupi bytů v této atraktivní lokalitě, se společnost Finep rozhodla ve výstavbě pokračovat a plánuje další etapu prodeje bytů. Proklikejte se na stránky společnosti Finep a využijte možnosti zdarma se registrovat do další etapy výstavby Harfa Park. Získáte tak přístup k čerstvým informacím a přehled o všech novinkách.

Harfa však nejsou jen kvalitní byty, najdete zde i řadu komerčních objektů. V současnosti jsou k dispozici dva zajímavé komerční prostory. První nebytový prostor má rozlohu 26 m² a druhý 87,3 m², který je možné získat s ročním zvýhodněným měsíčním nájmem.

Jestliže vás bydlení na Proseku či Harfě oslovilo, sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a přijďte se podívat na vzorové byty o dispozicích 2+kk nebo 3+kk.

PR článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek