Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí?

MMSZjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, odklízení vraků, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou?

Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu nebo e-mailem na adresu: mms@p9.mepnet.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha 9 snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS http://www.praha9.cz a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

Jeden komentář u “Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí?

  1. Nevíte někdo proč na stránkach Prahy 9 nejsou funkční stránky s řešenými a vyřešenými podněty mms?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek