Na sobotní utkání Pragovky dorazí i bývalí reprezentanti

V sobotu 27. dubna 2013 v 10.30 hodin se fotbalový tým SK Praga Vysočany na domácím hřišti utká s A týmem SK Dolní Chabry.
Vedle teplého jarního počasí přiláká sobotní zápas fanoušky Sparty jistě také zajímavým soupeřem. Fotbalový tým Dolních Chaber je znám tím, že zde čas od času hrají bývalí internacionálové, kteří právě v Dolních Chabrech žijí.

Patří k nim například Ladislav Vízek, olympijský vítěz z roku 1980. Po ukončení vrcholové činnosti hraje stále v nižších soutěžích, působí jako funkcionář a aktivní komentátor fotbalového dění. V týmu Dolních Chaber občas narazíte také na Ladislava Šmicera nebo Patrika Bergera, vícemistry Evropy z roku 1996. Společně působili v FC Liverpool, s nímž Šmicer vyhrál Ligu mistrů. V zápasech pravidelně nastupuje také bývalý trenér české fotbalové reprezentace a předseda fotbalového svazu Ivan Hašek.

„Na sobotním zápase na Pragovce možná některé z těchto bývalých fotbalových hvězd uvidíme. Bude to jistě jeden z velmi zajímavých zápasů letošní jarní sezóny a skvělá sportovní podívaná,“ láká na fotbalové utkání místostarosta Mgr. Adam Vážanský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek