Praha-Prosek.cz – stránky věnované pražskému Proseku a jeho okolí.
Stránky jsou tvořeny dobrovolníky z řad občanů. Pokud máte zájem nám také pomoc a napsat třeba nějaký článek, neváhejte nás kontaktovat.

Silnou stránkou našich stránek krom článků je zejména kalendář akcí, který stále vylepšujeme. Náš kalendář akcí Vám tak nabízí podrobné informace o akcích a to i s mapou místa konání. Z webových stránek v městské části Praha 9 se právě na našich stránkách objevil kalendář akcí jako první. Postupně po nás zavedl svůj kalendář i oficiální web Prahy 9 a další.
Za zmínku též stojí možnost vkládání soukromých inzerátů nebo katalog firem. Mnoho služeb nabízíme bezplatně nebo za zvýhodněné ceny pro místní obyvatele.

Provozovatel:
David Weis
190 00 Praha 9
IČ: 71876511, DIČ: CZ7707190458
jsme plátci DPH

info@praha-prosek.cz


PÍŠOU O NÁS Více zde: (klik)
REKLAMA: Na stránky www.praha-prosek.cz je možné umístit Vaší reklamu. Více zde: (klik)

Podporujeme místní sdružení a spolky:
Tvorbou webových stránek bylo podpořeno sdružení Krocan www.krocanos.cz a místní skautské středisko z Vysočan www.skauti-vysocany.cz

Dále nabízíme:
Vytvoříme webové stránky podle Vašeho přání. Zajistíme Vám webhosting, zaregistrujeme doménu, nainstalujeme redakční systém, vybereme vhodnou grafiku, implementujeme potřebné doplňky (inzerce, katalog, kniha návštěv, mapa míst, obrázková galerie, formuláře, atd.), samozřejmostí je úprava grafiky a případných doplňků na Vaše přání. Cena stránek již od 2400,- bez DPH, včetně prvního naplnění obsahem. Více a reference na: www.dweis.cz


Kontaktní formulář Kontaktovat nás můžete pomocí následujícího formuláře.
* Údaje označená jsou povinná.

Vaše jméno *

Váš Email *

Předmět zprávy *

Vaše zpráva *

Souhlasím se zpracováním zde zadaných osobních údajů.