Pes nejlepší přítel člověka

Psí hřiště na ProsekuV průběhu září letošního roku bylo v našem okolí umístěno několik stojanů se sáčky na psí exkrementy. MČ Praha 9 je nechala umístit zejména na místa s největším znečištěním. Radnice tak vycházel z poznatků místních obyvatel a to hlavně z řad pejskařů a maminek. Nejčastější výmluvy majitelů psů, že nemají pytlíky na uklizení, tak nejsou již opodstatněné.

Na Proseku však během září vyrostlo i psí hřiště, které bylo oficiálně otevřeno 30. září. Psí hřiště je součástí Parku Přátelství a potvrzuje tak, že místní park je opravdu pro všechny. Městská část Praha 9 plánuje do budoucna otevřít další psí hřiště ve Vysočanech, kde je zatím pouze oplocený psí výběh a Libni.

8 komentářů u „Pes nejlepší přítel člověka

  1. Jsme rádi, že na Proseku máme konečně sáčky, které jsme žádali celá léta od jejich zrušení. Opět můžeme vstoupit na trávník bez obav, co si to domů zase přineseme… Doufám, že před dalšími volbami nám sáčky opět v rámci „úspor“ nezruší jako minule! Psí hřiště byl výborný nápad, jen je trochu malé na psí běhání. Ale stejně děkujeme.

  2. Jsme rádi, že na Proseku máme konečně sáčky, které jsme žádali celá léta od jejich zrušení. Opět můžeme vstoupit na trávník bez obav, co si to domů zase přineseme… Doufám, že před dalšími volbami nám sáčky opět v rámci „úspor“ nezruší jako minule! Psí hřiště byl výborný nápad, jen je trochu malé na psí běhání. Ale stejně děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek