Prosecké jaro 2010

Prosecké jaroV neděli 23. 5. 2010 bude prosecký park Přátelství patřit v odpoledních hodinách především dětem. V 15 hodin vystoupí na velkém pódiu Divadelní společnost Julie Jurištové s výpravnou muzikálovou pohádkou „Obušku z pytle ven“. Hned po pohádce přivítáme Pavla Kožíška z Divadla kouzel a jeho velkou kouzelnickou show nejen pro děti. Po celé odpoledne se dětem o zábavu postará Dům dětí a mládeže Měšická spolu s občanským sdružením SAM a spol., které přichystalo spoustu soutěží a her.

V 18.00 hodin v podání ženského pěveckého sboru CANTORIA Praha pod vedením sbormistryně Mgr. Jaroslavy Halamové máte možnost zaposlouchat se do lidových písní, balad, spirituálů, který tento sbor bravurně zvládá.

Vyvrcholením celého dne bude samozřejmě jedinečný koncert na velkém pódiu v 19.30 hodin. V podání Orchestru BERG pod vedením Petera Vrábela zazní:

Čtyři roční doby v Buenos Aires /Astor Piazzolla/

… hudba inspirovaná argentinským tangem a Čtyřmi ročními dobami Antonia Vivaldiho. V podání Orchestru BERG a houslisty Davida Pokorného uslyšíme Čtyři roční doby v nádherné verzi pro orchestr a sólové housle.

Symfonická pohádka Péťa a vlk /Sergej Prokofjev/

… slaví úspěchy po celém světě již desítky let. Péťu, který zachrání zvířátka před zlým vlkem a stane se tak hrdinou, znají děti i dospělí všech světadílů. S Orchestrem BERG vystoupí v roli vyprávěče herec Miroslav Táborský. Celý koncert bude dirigovat Peter Vrábel, umělecký šéf a šéfdirigent Orchestru BERG.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek