Fitnessie – Studio zdravého pohybu

Trenér fitnessJe několik způsobů jak udržovat své tělo v dobré kondici. Na Proseku máme hned několik míst pro relaxaci a pohyb. Jednou z možností jak pro relaxaci tak pohyb je návštěva nově otevřeného Studia zdravého pohybu v klidném a příjemném prostředí 8 minut pěšky od zastávky metra C Prosek.

Fitnessie nabízí jak individuální, tak skupinové cvičení (maximálně 5 klientů). Do široké nabídky patří cvičení pro maminky po porodu, cvičení pro Zdravá záda, cvičení jogy a outdoor tréninky, cvičení na hubnutí. Zajímavostí je, že cvičení nemusí probíhat pouze ve studiu, ale třeba i v lese.

Fitnessie na svých webových stránkách uvádí: „specializujeme se na programy zaměřené na: odstranění bolestivosti zad a krční páteře, redukci hmotnosti, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice a přibírání svalové hmoty“.

Naučíme Vás správné technice cvičení, sestavíme jídelníček. Budete se cítit fit.

Ve Studiu zdravého pohybu se Vám věnují zkušení fyzioterapeuté, kondiční trenéři a lektoři s dlouhodobou praxí.

Trenér fitness Trenér fitness Trenér fitness

 Zaujalo nás:

FLOWIN

Cvičení na Flowin nabízí velmi účinný trénink celého těla, kdy využíváte vlastní váhu. Tzv. Frikční trénink na Flowin umožňuje silový trénink bez použití činek. Díky cvičení na Flowin si zlepšíte stabilitu, flexibilitu, sílu, koordinaci pohybu i koncentraci.

Čeho dosáhnete při cvičení na Flowin:
– Zlepšení výkonnosti
– Zlepšení ohebnosti
– Zlepšení držení těla
– Zlepšení fyzické kondice
– Posílíte hluboký stabilizační systém
– Vytvarujete postavu

FLOWIN, frikční trénink celého těla, pomáhá rozvíjet sílu, dynamiku a rychlost

 

T-BowT-BOW

T-bow je nová cvičební pomůcka pocházející ze Švýcarska. Je navržená dle zakřivení lidského těla. Mohou na ní cvičit děti, dospělí i starší lidé. Využít jak k aerobnímu cvičení, tak k posilování či rehabilitaci nebo strečinku. Můžete na ní cvičit kdekoli i doma. S T-bow trénujete kardiovaskulární systém, rovnováhu, koordinaci, sílu i ohebnost. Díky cvičení na T-Bow posílíte hluboké stabilizační svaly, vytvarujete postavu a zlepšíte si fyzickou kondici.

 

Dále ve Studiu zdravého pohybu si můžete vyzkoušet cvičení na trampolínce, Flexi-bar, cvičební pomůcku Aquahit, vzduchové balanční pomůcky a další.

Více informací naleznete na stránkách fitness studia www.studio-fitnessie.cz

PR článek

Jeden komentář u “Fitnessie – Studio zdravého pohybu

  1. Dobrý den, na vašich stránkách jsem našla cvičení s balanční pomůckou T bow. Máme objednávku od místní ZŠ na několik kusů, ale nevím, kde se dá pořídit za VOC. Byla bych moc ráda za pomoc s kontaktem na prodejce.
    Díky Klemsová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek